Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie


Nagłówek

Aktualności

 • Ogłoszenie o naborze na stanowisko stażysty w Sekcji Kwatermistrzowsko-Technicznej - KP PSP Lipno

  Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Lipnie ogłasza nabór do pracy na stanowisko stażysty   w Sekcji Kwatermistrzowsko - Technicznej. Szczegóły dot. naboru w załączniku poniżej. Załączniki skanowanie0672.pdf (pdf, 4503 KB)

 • Informacja dla pracodawców i bezrobotnych

 • Ostrzeżenie z CERT Polska

  Szanowni Państwo , uprzejmie prosimy o zapoznanie się z ostrzeżeniem otrzymanym z CERT.

 • Spotkania z zakresu doradztwa zawodowego

 • Doradcy zawodowi zapraszają na spotkania grupowe

 • Bezpłatne kursy języka polskiego z lektorem online dla uchodźców z Ukrainy.

  W imieniu fundacji Edu & More, która zajmuje się wsparciem uchodźców z Ukrainy w Polsce, zapraszamy  na bezpłatne kursy języka polskiego z lektorem online .   Projekt obejmuje kursy online języka polskiego ogólnego dla dorosłych oraz medycznego dla lekarzy i pielęgniarek na poziomach A2 oraz B1.   Udział w kursach jest całkowicie nieodpłatny, uczestnicy otrzymują bezpłatne podręczniki oraz dostęp do interaktywnej platformy polishlanguage.online. Kursy prowadzą profesjonalni nauczyciele języka polskiego. Poniżej informacja w języku ukraińskim wraz z linkiem do rejestracji na kurs online. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Запрошуємо українців, які приїхали до Польщі після 24.02 у зв'язку з війною в Україні, на безкоштовні  онлайн  курси польської мови для дорослих: регулярні курси польської мови  (онлайн, 12 тижнів: 2 рази на тиждень) – старт від 22.05.2023 та 23.05.2023 - pівні А2 та В1  ...

 • Nowoczesny inkubator przedsiębiorczości dla osób z niepełnosprawnościami.

  Informacje dotyczące inkubatora przedsiębiorczości dla osób z niepełnosprawnościami.

 • Spotkania z zakresu doradztwa zawodowego

 • Ogłoszenie o naborze KFS 2023r.

  Załączniki klauzula RODO - KFS.docx (docx, 23 KB) Załącznik nr 1do Zasad KFS na 2023.pdf (pdf, 320 KB) Załącznik nr 3 do Zasad KFS na 2023r Umowa.doc (doc, 94 KB) Wytyczne dot. KFS na 2023 r. Wersja poprawiona.pdf (pdf, 911 KB) Załącznik nr 2 do Zasad KFS na 2023r Wniosek KFS.doc (doc, 763 KB) zasady naboru i rozpatrywania KFS 2023r.doc (doc, 111 KB)

 • Informacja o godzinach pracy Urzędu

  SZANOWNI PAŃSTWO   UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE W DNIU 02.05.2023 r. POWIATOWY URZĄD PRACY W LIPNIE CZYNNY BĘDZIE DO GODZ .   12:00    Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

 • Projekt szkolenia wojskowego osób cywilnych pn. ,,Trenuj jak Żołnierz"

  Informujemy, że Minister Obrony Narodowej ogłosił projekt szkolenia wojskowego dla osób cywilnych pn. , ,Trenuj jak Żołnierz". Projekt szkoleń skierowany jest do środowiska cywilnego. Ochotnik może zgłosić się na 16-dniowe szkolenie wojskowe, które będzie prowadzone w formule zapoznania z wojskiem i nabycia postawowych umiejętności wojskowych i obronnych. Szkolenie podzielone jest na 2 etapy. Pierwszy to 2-dniowe poznanie jednostki i wojska, natomiast drugi to 14-dniowe szkolenie w wakacje. Szczególowe inromacje związane z wymienionym programem ,,Trenuj jak Żołnierz" znajdują się na stronie internetowej:  https://www.gov.pl/web/obrona-narodowa/dolacz-do-nas--projekt-trenuj-jak-zolnierz-wystartowal  oraz https://www.wojsko-polskie.pl/articles/tym-zyjemy-v/trenuj-jak-zolnierz-nowe-szkolenie-dla-ochotnikow/  

 • Spotkania z zakresu doradztwa zawodowego

 • Spotkania z zakresu doradztwa zawodowego

 • Rekrutacja do służby w Policji

  INFORMUJEMY, IŻ KOMENDANT WOJEWÓDZKI POLICJI W BYDGOSZCZY OGŁASZA: REKRUTACJĘ KANDYDATÓW DO SŁUŻBY W POLICJI NA TERENIE WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO – POMORSKIEGO W 2023 ROKU ROZPOCZĘCIE POSTĘPOWANIA KWALIFIKACYJNEGO DO SLUŻBY W SAMODZIELNYM PODODDZIALE KONTRTERRORYSTCZNYM POLICJI W BYDGOSZCZY W KOMÓRCE WŁAŚCIWEJ W SPRAWACH PROWADZENIA DZIAŁAŃ BOJOWYCH ROZPOCZĘCIE REKRUTACJI DO SŁUŻBY W POLICJI NA TERENIE WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO – POMORSKIEGO W 2023 ROKU, DLA OSÓB UBIEGAJĄCYCH SIĘ O PRZYJĘCIE PRZED UPŁYWEM 3 LAT OD DNIA ZWOLNIENIA Z TEJ SŁUŻBY, JEŻELI PODCZAS JEJ PEŁNIENIA UZYSKAŁY KWALIFIKACJE ZAWODOWE PODSTAWOWE Dokładne szczegóły dot. rekrutacji znajdują się w załącznikach poniżej.     Załączniki rekrutacja 1.pdf (pdf, 192 KB) rekrutacja 2.pdf (pdf, 176 KB) rekrutacja3.pdf (pdf, 224 KB)

 • Informacja o godzinach pracy Urzędu

  SZANOWNI PAŃSTWO   UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE W DNIU 07.04.2023 r. POWIATOWY URZĄD PRACY W LIPNIE CZYNNY BĘDZIE DO GODZ .   12:00    Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Wyświetlanie 1 - 15 z 430 rezultatów.
Pozycji na stronę: 15

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę