Strona główna - Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie


Rynek pracy - pomoc dla Ukrainy

Aktualności

 • Projekt szkolenia wojskowego osób cywilnych pn. ,,Trenuj jak Żołnierz"

  Informujemy, że Minister Obrony Narodowej ogłosił projekt szkolenia wojskowego dla osób cywilnych pn. , ,Trenuj jak Żołnierz". Projekt szkoleń skierowany jest do środowiska cywilnego. Ochotnik może zgłosić się na 16-dniowe szkolenie wojskowe, które będzie prowadzone w formule zapoznania z wojskiem i nabycia postawowych umiejętności wojskowych i obronnych. Szkolenie podzielone jest na 2 etapy. Pierwszy to 2-dniowe poznanie jednostki i wojska, natomiast drugi to 14-dniowe szkolenie w wakacje. Szczególowe inromacje związane z wymienionym programem ,,Trenuj jak Żołnierz" znajdują się na stronie internetowej:  https://www.gov.pl/web/obrona-narodowa/dolacz-do-nas--projekt-trenuj-jak-zolnierz-wystartowal  oraz https://www.wojsko-polskie.pl/articles/tym-zyjemy-v/trenuj-jak-zolnierz-nowe-szkolenie-dla-ochotnikow/  

 • Rekrutacja do służby w Policji

  INFORMUJEMY, IŻ KOMENDANT WOJEWÓDZKI POLICJI W BYDGOSZCZY OGŁASZA: REKRUTACJĘ KANDYDATÓW DO SŁUŻBY W POLICJI NA TERENIE WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO – POMORSKIEGO W 2023 ROKU ROZPOCZĘCIE POSTĘPOWANIA KWALIFIKACYJNEGO DO SLUŻBY W SAMODZIELNYM PODODDZIALE KONTRTERRORYSTCZNYM POLICJI W BYDGOSZCZY W KOMÓRCE WŁAŚCIWEJ W SPRAWACH PROWADZENIA DZIAŁAŃ BOJOWYCH ROZPOCZĘCIE REKRUTACJI DO SŁUŻBY W POLICJI NA TERENIE WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO – POMORSKIEGO W 2023 ROKU, DLA OSÓB UBIEGAJĄCYCH SIĘ O PRZYJĘCIE PRZED UPŁYWEM 3 LAT OD DNIA ZWOLNIENIA Z TEJ SŁUŻBY, JEŻELI PODCZAS JEJ PEŁNIENIA UZYSKAŁY KWALIFIKACJE ZAWODOWE PODSTAWOWE Dokładne szczegóły dot. rekrutacji znajdują się w załącznikach poniżej.     Załączniki rekrutacja 1.pdf (pdf, 192 KB) rekrutacja 2.pdf (pdf, 176 KB) rekrutacja3.pdf (pdf, 224 KB)

 • Informacja o godzinach pracy Urzędu

  SZANOWNI PAŃSTWO   UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE W DNIU 07.04.2023 r. POWIATOWY URZĄD PRACY W LIPNIE CZYNNY BĘDZIE DO GODZ .   12:00    Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

 • Informacja o projekcie Career Boost VII

  Fundacja Rozwoju Kwalifikacji Stella Virium informuje o zapisach do VII edycji bezpłatnego projektu - Career Boost prowadzonego przez ekspertów jednej z wiodących międzynarodowych firm - UBS Bank. Projekt Career Boost VII  jest skierowany  m.in. do osób: bezrobotnych, studentów wchodzących na rynek pracy, mających trudności z podjęciem zatrudnienia, zagrożonych utratą pracy, pracujących poniżej swoich kwalifikacji, wracających na rynek pracy po przerwie związanej np. z chorobą lub wychowywaniem dziecka, uchodźców wojennych z Ukrainy posługujących się j. polskim lub j. angielskim    Szczegóły w załączniku poniżej.  Załączniki Career-Boost-doInternetu.png (png, 791 KB)

 • Informacja o projekcie Kariera Jutra

  Projekt Kariera Jutra skierowany jest do młodych ludzi w wieku 18-30 lat. Bez pracy.  Potencjalni stażyści i stażystki zapisują się na szkolenie organizowane przez Google i SGH. Szkolenie jest bezpłatne, trwa 8 tygodni. Można je realizować w dowolnym czasie. Na koniec zdaje się egzamin. Wszystkie osoby, które go zdadzą otrzymają certyfikat Google i SGH. Z tym certyfikatem zgłaszają się poprzez stronę Kariera Jutra - Kandydat www.karierajutra.gov.pl/rejestracja/kandydat. Jeśli spełnią kryteria formalne (osoby w wieku 18-30 lat, bezrobotne, uczące się), czeka na nich ponad 500 miejsc stażowych w firmach i organizacjach pozarządowych, które zgłoszą się do udziału w projekcie.  NASK występuje w roli organizatora stażu i płaci za staż minimalne wynagrodzenie krajowe. Do czerwca 3490 a od 1 lipca 3600 zł brutto. Po zakończeniu stażu, jeśli ktoś nie ma dalej pracy, to proponują doradztwo zawodowe i dzięki firmie, którą będą starali się znaleźć min. 2 oferty pracy dla absolwentek i absolwentów wspomnianych staży. Harmonogram: 1 Zapisy na Bezpłatny program szkoleniowy Google - Umiejętności Jutra -...

Wyświetlanie 11 - 20 z 430 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

5,4%Stopa bezrobocia w Polsce  Stan na koniec marca 2023 r.

 

wykres statystyki

 • 1.304,10 zł Podstawowy zasiłek dla bezrobotnych
 • 1.565,00 zł Stypendium dla bezrobotnego w okresie odbywania szkolenia
 • 652,10 zł Dodatek aktywizacyjny
 • do 40.400,94 zł Środki dla bezrobotnego na podjęcie działalności gospodarczej
 
UWAGA!!!
Uprzejmie informujemy, że z dniem 05.11.2020 roku następuje zmiana organizacji pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Lipnie mająca na celu minimalizację ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2.

Wejście do Urzędu odbywać się będzie w sposób reglamentowany pod nadzorem wyznaczonych pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Lipnie, w maseczkach ochronnych zasłaniających usta i nos.
Wprowadzone zmiany obowiązywać będą do odwołania.
Za utrudnienia przepraszamy


Kontakt do Powiatowego Urzędu Pracy w Lipnie

ul. Okrzei 7B

87-600 Lipno

tel. 54 288 67 00

fax. 54 288 67 50

e-mail: toli@praca.gov.pl

adres ePUAP
/PUP_LIPNO/SkrytkaESP


Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie  jest czynny:

od poniedziałku do piątku, w dni robocze, w godzinach:
poniedziałek 07:15 - 15:15
wtorek 07:15 - 15:15
środa 07:15 - 15:15
czwartek 07:15 - 15:15
piątek 07:15 - 15:15 
Obsługa interesantów obywa się od poniedziałku do piatku w godzinach 7:30 - 15:00.

      Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Lipnie przyjmuje interesantów w sprawach skarg
i wniosków  w każdy wtorek w godzinach od 08:00  do 10:00,


 

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę