Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie


Nagłówek

Aktualności

 • Informacja o godzinach pracy w dniu 14.08.2023r.

   Uprzejmie informujemy, że w dniu 14.08. 2023r . Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie czynny bedzie do godz. 13:00.  Za utrudnienia przepraszamy!

 • Ogłoszenie o naborze z rezerwy KFS 2023r.

  Załączniki Wytyczne dot. KFS (pdf, 911 KB) Zasady naboru KFS 2023r. (pdf, 2244 KB) Załącznik nr 2 do Zasad KFS na 2023r Wniosek rezerwy KFS.doc (doc, 767 KB) Załącznik nr 3 do Zasad KFS na 2023r Umowa.doc (doc, 93 KB) klauzula RODO - KFS.docx (docx, 23 KB) Strategia Obszaru Rozwoju Społeczno-Gospodarczego Powiatu Lipnowskiego.pdf (pdf, 2932 KB)

 • Bezpłatne kursy języka polskiego z lektorem online dla uchodźców z Ukrainy.

        W imieniu fundacji Edu & More, która zajmuje się wsparciem uchodźców z Ukrainy w Polsce, zapraszamy na bezpłatne kursy języka polskiego  z lektorem online.   Projekt obejmuje kursy online języka polskiego ogólnego dla dorosłych oraz dla lekarzy  i pielęgniarek na poziomach A2. Udział w kursach jest całkowicie nieodpłatny. Kursy prowadzą profesjonalni nauczyciele języka polskiego, a uczestnicy otrzymują bezpłatne podręczniki. Rekrutacja rozpoczyna się 31 lipca 2023 r. pod  linkiem   https://forms.gle/J4Nufv9trEDN9xNa6    i jest kierowana do osób, które jeszcze nie brały udziału w kursach prowadzonych przez fundację Edu & More. Poniżej informacja w języku ukraińskim wraz z linkiem do rejestracji na kurs online. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Запрошуємо українців, які приїхали до Польщі після 24.02 у зв'язку з війною в Україні, на безкоштовні  ONLINE  курси польської мови для дорослих:     * регулярні курси...

 • Informacja o realizacji projektu pilotażowego "Czas na młodych - punkt doradztwa dla młodzieży w powiecie lipnowskim"

  Załączniki plakat (jpg, 1483 KB)

 • Projekt pilotażowy "Czas na młodych - punkt doradztwa dla młodzieży"

  Załączniki plakat projektu (jpg, 1483 KB)

 • INFORMACJA DLA PRACODAWCÓW ZAINTERESOWANYCH ZATRUDNIENIEM OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH.

  Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych w ramach projektu Włączenie wyłączonych- aktywne instrumenty wsparcia osób niepełnosprawnych na rynku pracy prowadzi pilotaż nowych narzędzi aktywizujących pracodawców do zatrudniania osób niepełnosprawnych. Wsparcie dedykowane jest wszystkim pracodawcom w tym również instytucjom publicznym zgodnie z regulaminem wsparcia.

 • Informacja o dyżurze w MGOPS w Skępem.

  Uprzejmie informujemy, iż w dniu 3 lipca 2023r. w godzinach 9:00-13:00 doradca zawodowy i pośrednik pracy z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej - Oddział we Włocławku Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Toruniu wraz z pracownikiem Powiatowego Urzędu Pracy w Lipnie będą pełnić dyżur w Miejsko Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Skępem. Osoby zainteresowane zapraszamy do współpracy. 

 • Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko - PSSE w Lipnie

  Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Lipnie ogłasza nabór na stanowisko Stażysta / Młodszy asystent w Sekcji Nadzoru Przeciwepidemicznego. Szczegóły dot. naboru w załączniku poniżej.    Załączniki Oferta pracy (1).pdf (pdf, 1520 KB)

 • Spotkania z zakresu doradztwa zawodowego

 • Zaproszenie na spotkanie dot. zaprezentowania Bazy Usług Rozwojowych

  Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniu, podczas którego zaprezentowana zostanie Baza Usług Rozwojowych (BUR) . Za pośrednictwem  BUR realizowana będzie większość szkoleń dla pracowników przedsiębiorstw oraz osób indywidualnych, dofinansowanych ze środków unijnych W załączeniu zaproszenie wraz z programem spotkania. Załączniki zaproszenie.pdf (pdf, 215 KB) Program spotkania z dostawcami usług w Gdańsku 21.06.2023 r..docx (002) (4).docx (docx, 32 KB)

 • Spotkania z zakresu doradztwa zawodowego

 • Ogłoszenie o naborze na wolne stanowiska - MOPS Lipno

  Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lipnie informuje o naborze na wolne stanowiska pracy - asystent rodziny oraz psycholog.  Szczegóły dot. naboru w załącznikach poniżej. Załączniki 37653_26042023095912_Ogloszenie_naboru_na_wolne_stanowisko_pracy_-_Psycholog.pdf (pdf, 185 KB) 37902_30052023103512_Nabor_na_wolne_stanowisko_Asystent_Rodziny.pdf (pdf, 517 KB)

 • Informacja o godzinach pracy Urzędu

  SZANOWNI PAŃSTWO   UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE W DNIU 09.06.2023 r. POWIATOWY URZĄD PRACY W LIPNIE CZYNNY BĘDZIE DO GODZ .   12:00    Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

 • Ogłoszenie o naborze wniosków na staż EFS+.

  POWIATOWY URZĄD PRACY W LIPNIE OGŁASZA nabór wniosków o staż w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego + Programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027 projektu pod nazwą „Podniesienie aktywności zawodowej klientów publicznych służb zatrudnienia - PUP w Lipnie (I)”.

Wyświetlanie 16 - 30 z 463 rezultatów.
Pozycji na stronę: 15

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę